İstanbullu Gelin 1.Bölüm 3.Fragmanı İzle

Heyecanla beklenen İstanbullu Gelin dizisi 1.Bölüm 3.Fragmanı yayınlandı.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan İstanbullu Gelin dizisi 1.Bölüm ile yakında ekranlarda olacak.3.Fragmanı  yayınlanan dizide genç ve güzel Süreyya karizmatik iş adamı Faruk’un aşkıyla Bursa’ya gelin gelir. Bursada yıllardır ayakta duran konak yeni gelinin gelmesiyle çatırdamaya başlar.Konakta tek söz sahibi olmak isteyen Faruk’un annesi Faruk’un sürekli İstanbul’a gitmesinden rahatsız olur ve Faruk’u Bursa’da tutmak için planlar yapar.Faruk’u Bursada başka bir kızla evlendirmek isteyen Esma Hanım Sürayyayı öğrenince tepkisi nasıl olacak.Koca konak anasız babasız büyümüş özgürlüğüne düşkün olan Süreyyayı kaldırabilcek mi. Merakla beklenen dizinin 1.Bölümü yakında Star da.

İstanbullu Gelin Hangi Kanalda

İstanbullu Gelin dizisi Star TV de yayınlanıyor.

İstanbullu Gelin Saat Kaçta

İstanbullu Gelin dizisi akşam saat 20:00 de yayınlanıyor.

İstanbullu Gelin Hangi Gün

İstanbullu Gelin dizisinin günü şuan için belli olmadı. 1.Bölüm yayın tarihi belli olduğu zaman günü de sitemizden duyurulacaktır.Takipte kalın.

İstanbullu Gelin dizisinin Yeni Bölüm ne zaman

İstanbullu Gelin 1. bölüm yayın tarihi bilinmiyor.1.Bölüm yayın tarihi belli olduğu zaman sitemizden duyurulacaktır.Takipte kalın.

İstanbullu gelin 1.Bölüm İzle,İstanbullu gelin 1.Bölüm 3.Fragmanı İzle,İstanbullu gelin canlı izle, İstanbullu gelin 3. Fragmanı izle, İstanbullu gelin son bölüm izle

İlgili Yazılar

Yorum Yapın