İstanbullu Gelin 1.Bölüm 3 Mart 2017

İstanbullu Gelin 1.Bölüm İzle 3 Mart 2017

Gerçek hayattan uyarlanarak senaryolaştırılan İstanbullu Gelin dizisi Faruk ile Süreyya arasındaki kıskandıran aşkını ekranlara taşıyor.

Faruk zengin ve karizmatik bir iş adamıdır. Bursa’nın köklü ailelerinden birisine mensup olan Faruk hiç beklenmedik bir aşka yelken açar.Faruk güzeller güzeli Süreyya’ya aşık olur.Süreyya yetim ve öksüz olarak büyümüş hayatta teyzesinden başkası olmayan genç ve güzel bir kızdır. Konservatuar eğitimi alan Süreyya şarkı söyleyerek hayatını kazanmaktadır.Tek başına hayatın zorluklarına karşı dimdik ayakta duran Süreyya ansızın karşısına çıkan Faruk’a aşık olur.Aşkları ilerleyen Faruk ile Süreyya evlilik yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Ancak Faruk’un annesi Esma Sultan bu aşkı hiç onaylamayacaktır.4 oğlundan en çok değer verdiği oğlu Faruk için Esma Sultanın farklı hayalleri vardır.Ailelerine yakışır bir gelini Esma Sultan çoktan bulmuştur.

İstanbul’dan Bursa’ya gelin gelmek için hazırlıklar yapan Süreyya’yı Bursa’daki Konak kabullenebilecek mi. Konağın tek hakimi olmak isteyen Esma Sultan bu durumu çok kolay kabul edeceğe benzememektedir.Ancak Süreyya da Faruk’a olan aşkından dolayı hiç pes etmeye niyeti yoktur.

Faruk ile Süreyya’nın aşkı İstanbullu gelin 1.Bölümü ile 3 Mart Cuma ekranlarda olacak.Saat 20.00 da STAR da ekranlara gelecek olan İstanbullu Gelin dizisinin 1.Bölümünü sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.Dizinin hemen ardından 1.Bölüm HD olarak tek parça sitemizde yayınlanacaktır.Sitemizi takip etmeye devam edin.İyi Seyirler…

İstanbullu Gelin 1.Bölüm İzle

1.PART

2.PART

3.PART

 

İstanbullu Gelin Hangi Kanalda

İstanbullu Gelin dizisi Star TV de yayınlanıyor.

İstanbullu Gelin Saat Kaçta

İstanbullu Gelin dizisi akşam saat 20:00 de yayınlanıyor.

İstanbullu Gelin Hangi Gün

İstanbullu Gelin dizisi her Cuma Star Tv ekranlarında.

İstanbullu Gelin dizisinin Yeni Bölüm ne zaman

İstanbullu Gelin 2. bölüm 10 Mart Cuma günü ekranlara gelecek

İstanbullu gelin 1.Bölüm İzle,İstanbullu gelin Canlı İzle,İstanbullu gelin izle, İstanbullu gelin 2. bölüm izle, İstanbullu gelin son bölüm izle

 

İlgili Yazılar

One thought on “İstanbullu Gelin 1.Bölüm 3 Mart 2017

  1. İlker

    İstanbullu gelin güzel bi diziye benziyo

Yorum Yapın