İstanbullu Gelin 2.Bölüm Fragmanı 10 Mart 2017

Nefes kesen 1.Bölümüyle yayın hayatına başlayan İstanbullu Gelin 3 Mart Cuma 1.Bölümüyle ekranlara geldi. Yakışıklı ve dürüst iş adamı Faruk Süreyya’nın gönlünü kazanmayı başarır.Birbirlerine iyice aşık olan Faruk ile Süreyya çok mutludurlar.Ancak mutlu olmayan bir kişi vardır o da Faruk’un annesi Esma Hanımdır.Esma Hanım oğlu Faruk için başka planlar yapar ve ailelerine yakışır bir gelini çoktan bulmuştur.Konakta tek söz sahibi olmak isteyen Esma Hanım Süreyya’nın varlığından iyice rahatsız olmuştur.

Bir de Faruk İstanbul’da bıçaklanınca Esma Hanım Faruk’un ayağını İstanbul’dan kesmeye kararlıdır. Tüm bunlar yaşanırken Faruk Süreyya’yı Bursa’ya konağa getirir ve müstakbel gelini olarak annesiyle tanıştırır.

Bundan sonra 2.Bölümde neler olacaktır. Esma Hanımın Süreyya’nın konağa gelmesine tepkisi ne olacaktır. Faruk’a olan aşkıyla her türlü zorluğun üstesinden gelmeye kararlı olan Süreyya Esma Hanıma kendisini sevdirebilecek mi.

İstanbullu Gelin 2.Bölüm Fragmanı yazımızda.10 Mart Cuma yayınlanacak 2.Bölümü sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

İstanbullu Gelin 2.Bölüm Fragmanı İzle 10 Mart 2017

İstanbullu Gelin Hangi Kanalda

İstanbullu Gelin dizisi Star TV de yayınlanıyor.

İstanbullu Gelin Saat Kaçta

İstanbullu Gelin dizisi akşam saat 20:00 de yayınlanıyor.

İstanbullu Gelin Hangi Gün

İstanbullu Gelin dizisi her Cuma Star Tv ekranlarında.

İstanbullu Gelin dizisinin Yeni Bölüm ne zaman

İstanbullu Gelin 2. bölüm 10 Mart Cuma günü ekranlara gelecek

İstanbullu gelin 2.Bölüm İzle,İstanbullu gelin Canlı İzle,İstanbullu gelin izle, İstanbullu gelin 2. bölüm Fragmanı izle, İstanbullu gelin son bölüm izle

İlgili Yazılar

Yorum Yapın