İstanbullu Gelin 3.Bölüm İzle 17 Mart 2017

İstanbullu Gelin 3.Bölüm 17 Mart 2017 Cuma günü yayınlanıyor.Çok beğenilen ilk iki bölümün sonunda İstanbullu Gelin seyirci tarafından çok sevilmeye başlandı. Özcan Denizve Aslı Enver gibi sevilen oyuncuların olduğu gerçek bir hikayeden uyarlanan dizinin 3.Bölümü merakla bekleniyor.

İstanbul’dan Bursa’ya gelin gelen Süreyya artık konaktadır. Faruk’un annesi Esma Sultan ile savaşı yeni başlamaktadır. Süreyya’nın konağa gelmesini ve Faruk’la evlenmesini hiç istemeyen Esma Hanım oğlu Faruk’a ilk defa söz dinletememiştir. İpek’i gelini olarak getirmek isteyen Esma Hanım farklı planlar içine girerek İpek’i oğlu Fikret’le evlendirmek ister.

İstanbullu Gelin 3.Bölümde Fikret ile İpek evlenirler ve artık İpek Süreyya’nın eltisidir. İpek Esma Hanımla birlikte Süreyy’nın ayağını kaydırmaya çalışacaktırlar. Bu savaştan kim galip gelecek ve  Faruk ve Süreyya’nın birbirlerine olan aşkı etkilenecek mi hep birlikte göreceğiz. İstanbullu Gelin 3.Bölüm 17 Mart Cuma 20.00 da sitemizden CANLI olarak izleyebilirsiniz.

İstanbullu Gelin 3.Bölüm İzle 17 Mart 2017
1.PART

1.Part | 2.Part | 3.Part |

İlgili Yazılar

Yorum Yapın